http://bydgoskakronikafilmowa.pl/uploads/tlo/nagrody.jpg

nagrody

 

 

 

"Między brzegami"- reż: Jarosław Piskozub, Mikołaj Bielawski, zdjęcia/montaż: J. Piskozub

  • I miejsce, Festiwal Filmów Polskich „Tosiek”, Skierniewice 2018
  • Nagroda za najlepsze zdjęcia, Festiwal Filmów Polskich „Tosiek”, Skierniewice 2018
  • Grand Prix, XXVII Konfrontacje Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu, Toruń 2018
  • Grand Prix, XV Konurs Filmowy "5 minut z życia codziennego", Wągrowiec 2018
  • Grand Prix, 14. Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich Ogień w głowie, Zgierz 2018
  • I miejsce, 8. Konkurs reportażu amatorskiego, Warszawa 2018
  • II miejsce, 1. Międzynarodowy festiwal filmów SVOBODA, Rostów nad Donem, Rosja 2019
  • Wyróżnienie, 30. Wielkopolskie Porównania Filmowe, Poznań 2018
  • Wyróżnienie, 2. Festiwal Filmów Amatorskich Stopklatka 2018, Rypin
  • Wyróżnienie, O!Znaki Pracy, Warszawa 2018
Finalista, 16. Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End, Wrocław 2018
Finalista, 22. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych OFF CINEMA, Poznań 2018
Finalista, 47. Lubuskie Lato Filmowe, Łagów 2018
Finalista, 64. Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich OKFA, Konin 2018
 

 

 

 

 

"Nieoczekiwane" - reżyseria: Mateusz Buława, zdjęcia: Mateusz Buława i Monika Dróżdż

  • Nagroda za najlepszy dokument, 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Lucania 2019
  • Nagroda za najlpepszy dokument, 6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy La Paz 2019
  • I miejsce, 7. Fresh Form Film Festival, Warszawa 2019
  • I miejsce, XXVII Konfrontacje Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu, Toruń 2018
  • II miejsce, 8 Konkurs reportażu amatorskiego, Warszawa 2018
  • Nagroda główna, 30. Wielkopolskie Porównania Filmowe - Warsztat, Poznań 2018
  • II miejsce, 12. Przegląd Filmów Amatorskich Łapa, Łapy 2018
  • II miejsce, 9. Konkurs Reportażu Amatorskiego 2018
  • Wyróżnienie, 5. Festiwal Filmowy Życie pod specjalnym nadzorem 2019
  • Wyróżnienie za dźwięk, 11. Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich Klaps 2019
Finalista, 1. Międzynarodowy festiwal filmów SVOBODA, Rostów nad Donem, Rosja 2019
Finalista, 23. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Avanca 2019
Finalista, 26. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage, Bydgoszcz 2018
Finalista, 35. Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Up to 21”, Warszawa 2018
Finalista, 47. Lubuskie Lato Filmowe, Łagów 2018
Finalista, 16. DSW Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych, Wrocław 2018
Finalista, 4. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Near Nazareth Festival 2019
Finalista, 14. Ogólnopolski Przegląd Filmów Amatorskich Ogień w głowie, Zgierz 2018
Finalista, XV Konkurs Filmowy „5 minut z życia codziennego”, Wągrowiec 2018
Finalista, 2. Festiwal Filmów Amatorskich Stopklatka 2018, Rypin

 

 

 

"Plac Piastowski" – realizacja Mateusz Zmarzły, Kaja Kozłowska, Ewa Piątek, Fryderyk Majewski, Wojciech Skibicki

  • III miejsce, Bazarowe historie Lublin 2014
  • wyróżnienie na XXV festiwalu "KATAR" w Toruniu 2016

 

 

"Bracia" - Maciej Kunach

  • Pochwała za poruszenie problemu bezdomności, Festiwal 5 minut z życia, Wągrowiec 2016

 

"Kolęda" - Maciej Kunach

  • III miejsce, Festiwal Filmów Dzieci i Młodzieży „Anim@kcja” w Białymstoku 2016

 

"Cisza" - Karolina Biesiacka

  • Wyróżnienie, XIII Konkurs Filmowy „5 minut z życia codziennego” Wągrowiec 2016
  • III miejsce, Festiwal Filmów Dzieci i Młodzieży „Anim@kcja” w Białymstoku 2016

 

"Odbicie" - Monika Dróżdż

  • II miejsce, VIII Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS Bydgoszcz 2016
  • II miejsce, XIII Konkurs Filmowy „5 minut z życia codziennego” Wągrowiec 2016
  • Wyróżnienie, XIII Ustecki Festiwal Filmów Amatorskich „UFF(o)A” Ustka 2016
  • Wyróżnienie, 28. Wielkopolskie Porównania Filmowe - Warsztat Poznań 2016

 

"Pod żaglami" - Stasiu Cuske

  • Grand Prix,  9. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe KAMERALNE LATO w Radomiu 2016
  • III miejsce, Konkurs Filmów Amatorskich Klaps w Bydgoszczy 2016
  • III miejsce, Festiwal Filmów Dzieci i Młodzieży Anim@akcja w Białymstoku 2016

 

"Michalina" - Karolina Biesiacka

  • Młody Albatros, VIII Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich, Gdynia 2015
  • Grand Prix, 6 Festiwal Filmów Młodzieżowych -18, Poznań 2015

 

 

 

 

"Gdy przyjdzie mi ten świat porzucić"- Mateusz Buława

  • Nagroda główna, 28. Wielkopolskie Porównania Filmowe - Warsztat Poznań 2016
  • I miejsce, 12. Przegląd Filmów Amatorskich Łapy 2015
  • I miejsce, XIII Ustecki Festiwal Filmów Amatorskich „UFF(o)A” Ustka 2016
  • II miejsce, V Konkurs Reportażu Amatorskiego Warszawa 2015
  • II miejsce, Festiwal Filmów Dzieci i Młodzieży „Anim@kcja” w Białymstoku 2016
  • Wyróżnienie, 62. Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich Konin 2016
  • Nagroda Główna na Szarlotka Film Festiwal w Skierniewicach 2015
  • Grand Prix 13. Festiwalu Filmowym w Kochanowskim w Warszawie 2015
  • I miejsce, 32. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Up to 21", Warszawa 2015
  • I miejsce, XXIV Konfrontacjach Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu, Toruń 2015
  • I miejsce, 6 Festiwal Filmów Młodzieżowych -18, Poznań 2015
  • Albatros za krótki film dokumentalny, VIII Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich, Gdynia 2015
  • I miejsce, VII Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS, Bydgoszcz 2015

 

 

 

"Paczka balonów"- Monika Dróżdż

  •  Srebrna Praska Klisza na VIII Praskim Festiwalu Filmów Młodzieżowych w Warszawie 2015
  •  III miejsce, XII konkurs filmowy '5 minut z życia codziennego' w Wągrowcu

"Azyl" - Maciej Jasiński i Jarosław Piskozub

  • Nagroda Główna na Wielkopolskich Porównaniach Filmowych w Poznaniu 2015
  • III nagroda na festiwalu KATAR w Toruniu 2015

 

 

 

 

 

"Czarna niedziela" – realizacja Maciej Jasiński i Jarosław Piskozub

  • I nagroda na festiwalu KATAR film w Toruniu 2014
  • Nagroda Główna na Wielkopolskich Porównaniach Filmowych w Poznaniu 2014
  • Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. Prof. Henryka Kluby OKFA 2012 Konin
  • Grand Prix X Festiwal Filmowy Opolskie Lamy 2012 Opole
  • I nagroda na International Short Film Festival BermudaSHORTS 2012 w Mannheim
  • I nagroda, Camera Obscura 2011 Panasonic Young Inventions w Bydgoszczy
  • I nagroda, międzynarodowy festiwal Żubroffka  Białystok 2011
  • I nagroda - film dokumentalny - LIFE IS SHORTs - Koloroffon Film Festiwal 2.0 Bydgoszcz 2013
  • II nagroda, 1o minut festiwal 2012 Sopot
  • wyróżnienie na 8. festiwalu filmów niezależnych *kilOFF** w Katowicach 2012
  • wyróżnienie, Festiwal Filmowy Łapa 2011

 

 "List z rzeki" – realizacja Jarosław Piskozub i Maciej Jasiński

 

  • I nagroda na festiwalu KATAR film w Toruniu 2014
  • Wyróżnienie na Wielkopolskich Porównaniach Filmowych w Poznianiu 2014
  • I miejsce na festiwalu "5 minut z życia codziennego" Wągrowiec 2012 
  • I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. Prof. Henryka Kluby OKFA Konin 2012 
  • wyróżnienie, XV Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM Zbliżenia Jelenia Góra 2012
  • wyróżnienie na Przeglądzie Krótkich Form Filmowych 4'64" overview Białystok 2012

  

 

"Subkultury" – realizacja Stanisław Cuske, Rafał Waraczewski

  • I miejsce, VI Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS Bydgoszcz 2014

 


 

 "Motylkowy Szpital" - realizacja Mateusz Buława

  • wyróżnienie, VI Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich "Albatrosy 2013" Gdynia 2013
  • wyróżnienie specjalne, 30. Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Dozwolone do 21" Warszawa 2013
  • Brązowa Framuga, VII Międzynarodowy Festiwal Filmowy „DRZWI” Gliwice 2014
  • Wyróżnienie specjalne, 12. Festiwal Filmowy w Kochanowskim Warszawa 2014
  • Nagroda Specjalna Magazynu Ekspres Reporterów, VII Międzynarodowy Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych Warszawa 2014

 

 "Jurek” – realizacja Mateusz Buława
  • Złota Praska Kliszka, VI Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych Warszawa 2013
  • Nagroda Specjalna  Magazynu Ekspres Reporterów, VI Praski Festiwal Filmów Młodzieżowyc Warszawa 2013
  • II miejsce, V Ogólnopolskim Konkursie Filmów Amatorskich KLAPS Bydgoszcz 2013
  • Grand Prix , Fresh Form Film Festival Warszawa 2014
  • Nagroda za scenariusz , Festiwal Młodego Kina “Piękni Dwudziestoletni” Warszawa 2014

 

"Twój syn Dawid" – realizacja Marcin Kundera

  • I miejsce, V Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS Bydgoszcz 2013

 

 

 

 

  "Co to jest czas" – realizacja Jarosław Piskozub
  • I nagroda, Camera Obscura 2010 Panasonic Young Inventions w Bydgoszczy
  • wyróżnienie, Festiwal Filmowy Koloroffon Bydgoszcz 2011

 

 

 

 

"Palacz" – realizacja Jakub Drobczyński

  • I nagroda, Camera Obscura 2010, konkurs polski Bydgoszcz 2010
  • Grand Prix, festiwal Dozwolone do 21, Warszawa 2010
  • III nagroda, Filmowe Zwierciadła Ostrołęka 2010

 

 

 

"Autobus" – realizacja Weronika Michalska i Jakub Szczepaniak

  • nagroda specjalna, Camera Obscura 2010, Panasonic Young Inventions Bydgoszcz

 

 

 

 

 

"90 lat minęło" – realizacja Anna Paprzycka

  • GRAND PRIX, 13 Festiwal Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka", 2007 Oświęcim
  • II nagroda, Festiwal Filmowe Zwierciadła, 2007 Ostrołęka
  • I nagroda Festiwal Filmów Dokumentalnych Video "5 minut z życia codziennego" 2007 Wągrowiec

   

 

 

"Życie jest cudowne" – realizacja Anna Paprzycka

  • I nagroda, Festiwal Filmów Dokumentalnych Video "5 minut z życia codziennego" w Wągrowiec

 

 

 

 

  1. Wyróżnienie, 62. Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich Konin 2016